, środa 11 kwietnia 2018
Festiwal Góra Kolorów & Etnopole po raz drugi
Impreza potrwa od 14 do 16 lipca. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Festiwal Góra Kolorów & Etnopole po raz drugi

mat.pras.
Już za kilka dni w Ustroniu – na Górze Czantoria odbędzie się największe wydarzenie muzyczne na Śląsku Cieszyńskim. Mowa o drugiej edycji Festiwalu Góra Kolorów & Etnopole, organizowanym przez Miasto Ustroń, Etno Chatę Topolej i Kolej Linową Czantoria.

Festiwal ma długą tradycję. Przez sześć lat był organizowany w Goleszowie, w Etno Chacie Topolej. Tam zrodziła się jego tradycja i tam również została wypracowana renoma. Formuła festiwalu została od początku tak pomyślana, żeby zapewnić rozrywkę dzieciom, młodzieży i dorosłym. W programie znajduje się wiele ciekawych punktów. Będą warsztaty dla dzieci, różnego rodzaju pokazy, rywalizacje, warsztaty dla dorosłych oraz mnóstwo koncertów muzycznych. Na scenie wystąpią gwiazdy muzyki folk jak i country. Wszystkie atrakcje przewidziane w programie są bezpłatne.

Impreza potrwa od 14 do 16 lipca. Program dostępny po kliknięciu w link.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama