, niedziela 9 sierpnia 2020
Dżem na majówkę. Konkurs!
Wiślańskie Centrum Kultury przekazało podwójne zaproszenie dla czytelników Gazety Codziennej na koncert zespołu Dżem. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Dżem na majówkę. Konkurs!

red.
Zbliża się majówka. Atrakcji w tym czasie na pewno nie zabraknie w Wiśle. Jedną z nich będzie koncert zespołu Dżem, który odbędzie się 1 maja w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie!

Takie utwory jak „Wehikuł czasu”, „List do M.”, „Sen o Viktorii” znamy chyba wszyscy. Już 1 maja będziemy mogli je usłyszeć w wiślańskim amfiteatrze w wykonaniu legendarnego zespołu Dżem. Tego dnia zobaczymy również na scenie zespół Korek, który jest wspaniale przyjmowany zarówno w klubach jak i na dużych festiwalach w towarzystwie czołówki polskiej sceny muzycznej. Repertuar zespołu oparty jest na własnych kompozycjach i tekstach co wraz z dużym doświadczeniem scenicznym powoduje, iż Korek brzmi prawdziwie i świetnie na żywo.

Bilety w cenie: przedsprzedaż – 60zł, w dniu imprezy – 80zł, można nabyć w siedzibie Wiślańskiego Centrum Kultury, pl. B. Hoffa 3, tel. 33/855-29-67 lub 602-177-262 lub dokunując przelewu. Więcej informacji po kliknięciu link.

UWAGA! KONKURS! Wiślańskie Centrum Kultury przekazało podwójne zaproszenie dla czytelników Gazety Codziennej na koncert zespołu Dżem. Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie. Który utwór zespołu jest dla Ciebie wyjątkowy? Dlaczego? Odpowiedzi prosimy wysyłać pod adres mailowy: redakcja@gazetacodzienna.pl
Rozstrzygnięcie konkursu w środę 25 kwietnia br.

Polecamy również pozostałe wydarzenia, które odbędą się w ramach wiślańskiej majówki. Szczegóły dostępne po kliknięciu w link.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama