, sobota 24 sierpnia 2019
Czesław Mozil wystąpił w Browarze Zamkowym Cieszyn
Kulminacyjnym momentem wieczoru był występ Czesława Mozila, który tym razem przedstawił projekt Czesław SOLO ACT. fot: Browar Zamkowy CieszynDodaj do Facebook

Czesław Mozil wystąpił w Browarze Zamkowym Cieszyn

mat.pras. (Browar Zamkowy Cieszyn)
Czesław Mozil wystąpił w Browarze Zamkowym Cieszyn


Czesław Mozil wystąpił w Browarze Zamkowym Cieszyn

W sobotni wieczór - 18 listopada zainaugurowany został cykl niezwykłych wydarzeń kulturalnych w Browarze Zamkowym Cieszyn. Wszystko dzięki porozumieniu o wspólnej realizacji przedsięwzięć kulturalnych, które zawarł Michał Peschak – Prezes Browaru Zamkowego oraz Monika Sikora Monkiewicz – Dyrektor Cieszyńskiego Ośrodka Kultury. Organizatorzy stawiają na koncerty, kabarety, spektakle teatralne, imprezy klubowe oraz rozrywkę spod znaku stand – up. Wszystko w swobodnej atmosferze, weekendowego spotkania z przyjaciółmi.

Na początek publiczności zaprezentował się zespół zespół Nona. Młodzi artyści tworzą muzykę, łącząc brzmienia akustyczne z avant-popowymi. Kulminacyjnym momentem wieczoru był występ Czesława Mozila, który tym razem przedstawił projekt Czesław SOLO ACT. Niezwykle popularny w naszym kraju artysta balansował na granicy telewizyjnej, komercyjnej popularności, a swoich artystycznych wizji. Muzyk miał niezwykły kontakt z cieszyńską publicznością, ogromny dystans do otaczającego świata, a wszystko zakończone ciętą, inteligentną ripostą. Czesław Mozil zaśpiewał największe przeboje z płyty "Debiut" i "POP" oraz nowsze kompozycje. Zabawna konferansjerka, nietuzinkowe żarty i magia cieszyńskiego browaru sprawiły, że wielopokoleniowa publiczność bawiła się doskonale. Specjalnie na ten wieczór Browar Zamkowy Cieszyn przygotował szeroką gamę swoich doskonałych piw. Koncert zaspokoił nawet najbardziej wysublimowane gusta i został nagrodzony gromkimi brawami.
Brawo organizatorzy! Dzięki doskonałej współpracy na mapie Śląska Cieszyńskiego, zapoczątkowana została wyszukana kulturalna alternatywa. Skierowana dla ludzi, którzy cenią sobie dobrą zabawę połączoną z szerokopojętym smakiem. Przed wydarzeniami warto zwiedzić Browar Zamkowy Cieszyn i poznać jego niezwykłą historię. Już dzisiaj organizatorzy zapraszają na kolejne wydarzenia do Browaru Zamkowego Cieszyn.

25.11.2017,20:00, 25 zł*

ANDRZEJKI w Browarze: CHWYTAK live show/ DJ DRIVE – zagra klubowe klasyki z winyli. Nietuzinkowa impreza andrzejkowa tylko dla dorosłych!

CHWYTAK – jeden z najpopularniejszych youtuberów, w prześmiewczy sposób parodiuje znane przeboje. Te najlepsze – zaśpiewa w cieszyńskim Browarze.

Po koncercie zapraszamy do tańca. Klubową klasykę – z płyt winylowych – miksuje DJ DRIVE.

02.12.2017,20:00, 20 zł*

STAND UP SHOW: COK DLA DOROSŁYCH: Jacek Noch, Marcin Zbigniew Wojciech Zapraszamy na kolejne spotkanie ze stand-upem, pod hasłem „COK DLA DOROSŁYCH”.Tym razem wystąpią:

Jacek NOCH – legenda parental advisory. Życie Jacka jest bardzo smutne, a inni się z tego śmieją. Jednak Jackowi to pasuje…

Marcin Zbigniew WOJCIECH– człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat.” Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy POLIŻ STAND-UP, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT)*cena biletu zawiera degustację 1 piwa i poczęstunek.

Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Byłem lekko skonsternowany czy był to jednak koncert czy polityczny manifest przeciwko obecnej władzy????
Czy organizator tego koncertu lub Pan Burmistrz mógłby nam wytłumaczy czy takiej kultury potrzebuje miasto?

Drugie pytanie dotyczy także niejakiego chwytaka - to zdecydowanie nie jest kultura a wulgarna rozrywka - i też zapraszana przez ośrodek kultury??? wstyd!

Zazwyczaj idąc na czyiś koncert, o ile się tego nie wie, to warto przybliżyć sobie postać, za której słuchanie i oglądanie płacimy. Skoro po występie "Czesław Śpiewa Solo Act" spodziewał się Pan półtorej godziny samej muzyki, widocznie zna Pan Czesława tylko z programu z telewizji albo ze znanego już Bałwanka Olafa.

Koncert jak najbardziej udany i na poziomie. Kilkukrotnie byłem na Czesław Śpiewa, czy to Solo Act czy z zespołem i ani razu się nie zawiodłem.

Trzeba być łosiem, ćwokiem albo prowokatorem, żeby iść na Mozila a potem oburzać się, że śpiewa i mówi to, co od lat śpiewa i mówi.
Trzeba być dzieckiem komuny, żeby domagać się cenzury i chcieć ideologicznie sterować kulturą.
Trzeba być bolszewickim agitatorem, konfidentem pisizmu, żeby o tych swoich aberracjach trąbić wkoło.
WSTYD
.
p.s.
byłem w browarze, Czesław jak zwykle na wysokim poziomie

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama