, piątek 16 kwietnia 2021
Czesław Mozil razem z zespołem rozbawił cieszyńską publiczność
Zaczęło się, jak to zresztą zwykle na koncertach Czesława bywa, niepozornie, by z każdym kolejnym utworem zespół coraz bardziej rozgrzewał publiczność. fot: Marek OgrodzkiDodaj do Facebook

Czesław Mozil razem z zespołem rozbawił cieszyńską publiczność

BARBARA ŚLIŻ
Czesław Mozil razem z zespołem rozbawił cieszyńską publiczność

Podczas koncertu zostały zarejestrowane niektóre utwory, które trafią na debiutancką koncertówkę grupy Czesław Śpiewa. fot. Marek Ogrodzki

Teatr wypełniony zachwyconą publicznością po brzegi, dwukrotne bisy i owacje na stojąco, rozdane autografy, wykonane zdjęcia z fanami i duża porcja świetnej muzyki. Tak w skrócie można opisać piątkowy koncert zespołu Czesław Śpiewa, który odbył się w Cieszynie.

Na widowni cieszyńskiego teatru siedziała i pięciolatka i pięćdziesięciolatka. Byli także i starsi i ci, którzy w teatrze znaleźli się przypadkiem. Bo nie było co w domu robić, bo przyszli na randkę, albo po prostu zrelaksować się i dobrze bawić przy dźwiękach jednego z najpopularniejszych polskich zespołów. Powodów, dla których warto było spędzić piątkowy, 9 listopada, wieczór w teatrze można byłoby mnożyć.

Zaczęło się, jak to zresztą zwykle na koncertach Czesława bywa, niepozornie, by z każdym kolejnym utworem zespół coraz bardziej rozgrzewał publiczność. Były i bardzo stare kawałki i utwory Miłosza, a na sam koniec jedyne w swoim rodzaju wykonanie utworu ''Zanim pójdę'' zespołu Happysad. Poza nowymi aranżacjami, niektórym fanom znanym z trasy koncertowej Męskiego Grania 2012, zespół wykonał także piosenkę, ''Postój zimowy'', której teledysk już niebawem będzie miał swoją premierę.

Podczas koncertu zostały zarejestrowane niektóre utwory, które trafią na debiutancką koncertówkę grupy Czesław Śpiewa, która ma ukazać się jesienią 2013 roku.

Cieszyn był jednym z miast, które odwiedził zespół Czesław Śpiewa przy okazji swojej najnowszej trasy koncertowej ''Końcówka Początku Tour 2012''. Czesława Mozila będzie można jeszcze zobaczyć w Jeleniej Górze, Pszczynie, Rybniku, Poznaniu, Warszawie i Kutnie.

Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

KONCERT SUPER !!!

Ja się świetnie BAWIŁEM na koncercie - coś nie na rączkę?..

ROZBAWIŁ??? któż to pisał ten tekst?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama