, piątek 5 czerwca 2020
Cieszyński Przekładaniec po raz drugi
Podczas 2. Festiwalu Organizacji Pozarządowych wystąpi Klezmer - zespół tańca żydowskiego i izraelskiego. fot: FacebookDodaj do Facebook

Cieszyński Przekładaniec po raz drugi

red.
2. Festiwal Organizacji Pozarządowych odbędzie się 15 września na Rynku w Cieszynie.

Na odwiedzających od godz. 12:00 czekać będą prezentacje i stoiska organizacji pozarządowych, stoiska gastronomiczne, a także animacje sportowe dla dzieci. Od godz. 15:00 Rynek ogarnie tematyka ludowa: odbędzie się gawęda o stroju cieszyńskim, wystąpią dzieci i młodzież z Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej. Poznamy gry i zabawy naszych dziadków, będzie również można wziąć udział w warsztatach artystycznych o tematyce ludowej. Później na scenie wystąpi Klezmer – zespół tańca żydowskiego i izraelskiego. Program przewiduje również występ Stowarzyszenia Teatru na Dłoni, a także recital Dawida Bawora. Zorganizowana zostanie także otwarta dla wszystkich debata „Organizacje pozarządowe a rynek pracy”, która planowana jest na godz. 17:00 w Ratuszu w sali 126.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Ciekawe jak będzie wyglądał przekładaniec PO po raz trzeci? Obok tej zdrady nie można przejść na trzeźwo. Żałuję, że popierałem PO. Już nigdy na nich nie oddam głosu. Oto lista osób, które mnie zawiodły- Nie dla ACTA2, Nie dla Michał Boni, Danuta Hubner, Jerzy Buzek, Elżbieta Bieńkowska, Janusz Lewandowski, Róża Thun z domu Woźniakowska, Bogdan Zdrojewski, Kazimierz Ujazdowski, Barbara Kudrycka, Dariusz Rosati, Adam Szejnfeld, Jarosław Wałęsa, Julia Pitera. Lista wstydu PO!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama