, sobota 19 października 2019
„Cieszyński Bal Aniołów” wraca do COK
Niezmiennie organizacją karnawałowej zabawy dla dzieci zajmuje się Międzynarodowa Organizacja Soroptimist International Klub w Cieszynie.  fot: DRDodaj do Facebook

„Cieszyński Bal Aniołów” wraca do COK

red.
To będzie już piąty bal dla dzieci niepełnosprawnych z ośrodków rewalidacyjno- edukacyjno – wychowawczych i klas integracyjnych z Cieszyna i z powiatu cieszyńskiego. Po jednorazowej zamianie lokalizacji, związanej z remontem, bal wraca do „Domu Narodowego” w Cieszynie. Niezmiennie organizacją karnawałowej zabawy dla dzieci zajmuje się Międzynarodowa Organizacja Soroptimist International Klub w Cieszynie.

Tegoroczna edycja integracyjnego „Cieszyńskiego Balu Aniołów ” odbędzie się 1 lutego 2019 r (piątek) w godz. 9.30 -12.00. W balu weźmie udział ponad 150 dzieci z Wisły , Ustronia, Skoczowa i Cieszyna. W organizację balu zaangażowane są różne środowiska, m.in. pracownicy i studenci Uniwersytetu Śląskiego, nauczyciele i uczniowie szkół średnich, harcerze oraz wielu lokalnych partnerów i darczyńców. ” Bal Aniołów” wpisał się już jako impreza cykliczna w kalendarz wydarzeń miasta i cieszy się poparciem władz miejskich, powiatu cieszyńskiego oraz środowiska lokalnego.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama