, piątek 16 kwietnia 2021
Cieszyn: Trwa kiermasz używanej książki
Do 2 kwietnia w cieszyńskiej bibliotece miejskiej potrwa kiermasz książki używanej. fot: Biblioteka Miejska w CieszynieDodaj do Facebook

Cieszyn: Trwa kiermasz używanej książki

red.mat.pras.
Do 2 kwietnia w cieszyńskiej bibliotece miejskiej trwa kiermasz książki używanej, z którego środki pozwolą bibliotece zakupić kolejne nowości.

Biblioteczne kiermasze używanej książki cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Niestety na większą kiermaszową imprezę przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę poczekać, ale tymczasem proponujemy wersję nieco okrojoną czyli pełny regał w wypożyczalni dla dorosłych na pierwszym piętrze - zachęca Biblioteka Miejska w Cieszynie.

W ramach trwającego kiermaszu będzie można zakupić zarówno powieści, jak i książki popularno-naukowe o różnej tematyce. Kiermasz trwa od 22 marca do 2 kwietnia, a środki uzyskane ze sprzedaży pozwolą zakupić kolejne nowości do biblioteki.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama