, niedziela 17 stycznia 2021
Cieszyn: Latająca Jurta na Wzgórzu Zamkowym
Podczas warsztatów dzieci dowiedzą się, co to takiego kreatywny recykling, na czym polega batika, jaką herbatę pija się w Chinach i wiele więcej.  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Cieszyn: Latająca Jurta na Wzgórzu Zamkowym

Fundacja Laja
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 12 lat na wakacje w jurcie!

W terminie 4 -8 sierpnia br. na Wzgórzu Zamkowym w Cieszynie w herbaciarni Laja odbędzie się cykl warsztatów dla dzieci w wieku 7 - 12 lat. Podczas warsztatów dzieci dowiedzą się, co to takiego kreatywny recykling, na czym polega batika, jaką herbatę pija się w Chinach i wiele więcej. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Laja.

Koszt warsztatów to 50 zł - całość i 15 zł - jeden dzień. Zgłoszenia należy kierować mailowo na adres: info@laja.pl lub telefonicznie: 694951147, 509537103. Więcej informacji na stronie: www.laja.pl.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama