, niedziela 28 luty 2021
Cieszyn: COK zaprasza na  wystawę
Od 31 lipca do 28 sierpnia w Galerii Ceglanej, mieszczącej się na parterze Domu Narodowego, można podziwiać wystawę „Malarstwo intuicyjne”. To niezwykła ekspozycja, na której swoje prace prezentuje Anna Kańska-Górniak.  fot: arch.GC.Dodaj do Facebook

Cieszyn: COK zaprasza na wystawę

red.mat.pras.
Cieszyn: COK zaprasza na  wystawę

Do Miejskiej Galerii Sztuki Współczesnej 12, mieszczącej się w Domu Narodowym zapraszają artyści. Od 31 lipca można podziwiać wystawę „Malarstwo intuicyjne” autorstwa Anny Kańskiej-Górniak.

„Malarstwo intuicyjne”

Od 31 lipca do 28 sierpnia w Galerii Ceglanej, mieszczącej się na parterze Domu Narodowego, można podziwiać wystawę „Malarstwo intuicyjne”. To niezwykła ekspozycja, na której swoje prace prezentuje Anna Kańska-Górniak.

Anna Kańska-Górniak - seniorka, malarka i fotografka. Malarstwo amatorskie traktuje jako Art Terapię. Zafascynowana wydobywaniem kolorów i tym co się pojawia na obrazach, promuje malarstwo amatorskie, organizując wystawy, wernisaże i tematyczne spotkania. Autorka unikalnego projektu „11 nietuzinkowych postaci Cieszyna”. Ukończyła I oraz II stopień kursu Vedic Art, czyli malarstwa intuicyjnego, które propaguje jako sposób na rozwój w przestrzeni serca. Vedic Art, nie jest zabawą w malarstwo intuicyjne, to głęboki proces rozwoju artystycznego i duchowego. W trakcie jego nauczania powstały prace przedstawiające jej wewnętrzny kolorowy świat, ego, duszę i marzenia. Artystka uprawia zdrowy tryb życia, ćwiczy jogę, trenuje ciało i umysł. Jest wzorem osoby na emeryturze. Realizuje się w projektach, które wspierają lokalną społeczność.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama