, poniedziałek 20 stycznia 2020
Cieszyn: 3. Festiwal Organizacji Pozarządowych
Trwają przygotowania do Festiwalu Organizacji Pozarządowych fot: UMDodaj do Facebook

Cieszyn: 3. Festiwal Organizacji Pozarządowych

red./mat.pras.
Przed nami jedno z bardziej inspirujących wydarzeń w Cieszynie! 14 września na cieszyńskim Rynku odbędzie się 3. Festiwal Organizacji Pozarządowych, podczas którego będzie okazja poznać fundacje, stowarzyszenia, kluby sportowe i spółdzielnie socjalne, które działają na terenie naszego miasta!

W ramach 3. edycji Festiwalu Organizacji Pozarządowych, na cieszyńskim rynku zaprezentują się organizacje działające na terenie Cieszyna, czyli stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe i spółdzielnie socjalne, do dyspozycji których przygotowane zostały stoiska wystawiennicze. Sektor pozarządowy będzie prezentować zakres swojego działania, a także swoje prace oraz wyroby. W programie także warsztaty i zajęcia dla dzieci.

W programie imprezy znalazła się także debata dotycząca współpracy organizacji pozarządowych z biznesem, a także na temat działalności gospodarczej i marketingu w sektorze pozarządowym. W drugiej części festiwalu przewidziano program artystyczny, w ramach którego wystąpią Mażoretki „Cieszyńskie Gwiazdeczki”, AGG - Amatorska Grupa Gitarowa oraz Edyta Cymer z zespołem. Wstęp na wszystkie punkty programu jest bezpłatny.

W ramach 3. Festiwalu Organizacji Pozarządowych będzie także możliwość oznakowania rowerów. Na specjalnie przygotowanym stoisku strażnicy miejscy z Cieszyna po raz kolejny będą bezpłatnie znakować rowery mieszkańców Cieszyna i powiatu cieszyńskiego, w godzinach od 12.00 do 17.00. Szczegółowe wymagania dotyczące przygotowania roweru do znakowania zostały opisane tutaj.

Szczegółowy program Festiwalu:

 • godz. 12:00 - Rozpoczęcie imprezy
 • godz. 12:30 - debata: „Współpraca organizacji pozarządowych z biznesem, działalność gospodarcza i marketing w NGO” - Sala Ceglana COK
 • godz. 13:30 - Prezentacje organizacji
 • godz. 15:00 - Mażoretki „Cieszyńskie Gwiazdeczki”(scena, Rynek)
 • godz. 16:00 - AGG - Amatorska Grupa Gitarowa (scena, Rynek)
 • godz. 17:00 - Edyta Cymer z Zespołem (Pop, Rock & Smooth) (scena, Rynek)
 • Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

  Dodaj komentarz

  Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

  Więcej informacji na temat formatowania

  Image CAPTCHA
  Wpisz znaki widoczne na obrazku.
  reklama
  reklama