, środa 27 stycznia 2021
Chybie: Kryształowa Rosiczka przyznana
Wyróżnienie za rok 2020 przyznano Państwu Mirosławowi i Barbarze Siemińskim – właścicielom i redaktorom gazety lokalnej „Nowa Formacja”.  fot: RG ChybieDodaj do Facebook

Chybie: Kryształowa Rosiczka przyznana

red.mat.pras.
29 grudnia 2020 r. radni Rady Gminy Chybie podjęli Uchwałę Nr XXIV/202/2020 w sprawie Kryształowej Rosiczki za rok 2020, która jest wyróżnieniem przyznawanym corocznie.

Wyróżnienie za rok 2020 przyznano Państwu Mirosławowi i Barbarze Siemińskim – właścicielom i redaktorom gazety lokalnej „Nowa Formacja”.

„Nowa Formacja” ukazuje się na terenie Bąkowa, Chybia, Drogomyśla, Frelichowa, Mnicha, Pruchnej, Strumienia, Zabłocia, Zaborza, Zarzecza i Zbytkowa.
Pierwszy numer wydany został w kwietniu 1984 roku. Do 1988 roku miesięcznik, który był pismem literackiego Klubu Młodych Exodus.
Od 21 lipca 1989 roku regularny, płatny dwutygodnik. Od 1992 roku wydawnictwo prywatne.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama