, piątek 22 stycznia 2021
Charytatywna jazda dla Dominiki na Wojnarówce
Kolejny koncert charytatywny dla Dominiki odbędzie się w najbliższy piątek w Bielsku-Białej. fot: Adam JaroszDodaj do Facebook

Charytatywna jazda dla Dominiki na Wojnarówce

Charytatywna jazda dla Dominiki na Wojnarówce

Podczas piatkowej imprezy będzie można wylicytować talon na jazdę offroadową na Wojnarówce. fot. Tomasz Baran

Już w piątek, 25 maja, w Bielsku-Białej zorganizowany zostanie koncert na rzecz Dominiki Wojnar, chorej nastolatki z Cieszyna, podczas którego będą licytowane talony na jazdę offroad. Każdy z was może wziąć udział w tej akcji!

Przypomnijmy, podczas zeszłorocznego wyjazdu nad morze dziewczynka zaczęła narzekać na ból w lewej nodze. Po powrocie, razem z mamą, od razu zgłosiła się do lekarza. Zdjęcia rentgenowskie wykazały zmiany w kości udowej. Dominika z dnia na dzień przestała biegać, pływać, jeździć na rowerze. Teraz lekarze walczą o jej zdrowie.

Ludzie, którzy chcą pomóc Dominice organizują dla niej specjalne koncerty charytatywne. Najbliższy odbędzie się w Bielsku-Białej w piątek, 25 maja, o godz. 20.00.

Charytatywne Granie odbędzie się w bielskim klubie Salamandra z udziałem gwiazd polskiego hip-hopu: Eldo, HIFI Banda, Ludwik - uczestnicy programu Must be the Music, The Pryzmats, HIRS Skład i wielu innych. Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Dominiki.

Dodatkowo, podczas piątkowej imprezy będą licytowane talony na jazdę offroad, które przekazali: firma "LANDSTAR" , Stowarzyszenie Miłośników Offroadu i Ochrony Środowiska " ZIEONY JASTRZĄB" oraz portal 4x4off.pl EKIPA ŚLĄSKA.

Talony offroadowe będzie można zrealizować 30 czerwca w Zamarskach na torze "Wojnarówka" od godziny 13.00. W tym dniu dodatkowo będą możliwe odpłatne przejażdżki pojazdami poruszającymi się na tym terenie (samochody terenowe, quady i pojazd wojskowy), pieniądze zbierane będą przez bliskich Dominiki.

"Karczma U Źródełka" tradycyjnie zapewni ognisko z kiełbaskami, grochówkę i napoje ciepłe/zimne.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama