, niedziela 20 września 2020
Artur Rojek zainauguruje muzyczną jesień w Cieszynie
Artur Rojek wystąpi w Cieszynie w piątek, 12 września o godz. 21.00. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Artur Rojek zainauguruje muzyczną jesień w Cieszynie

STEFAN MAŃKA
Artur Rojek, Piwnica Pod Baranami oraz Irena Santor - taką muzyczną mieszankę przygotowuje na tegoroczną jesień - Jerzy Tessar z agencji Paté Media, którego cieszyńska publiczność kojarzy głównie jako organizatora Cieszyńskich Wieczorów Kabaretowych HECA.

- Potwierdzam na 100% koncert Artura Rojka w Cieszynie i w Bielsku-Białej - informuje Jerzy Tessar i dodaje, iż były wokalista zespołu Myslovitz bardzo cieszy się na koncert w cieszyńskim teatrze, w którym będzie chciał stworzyć nastrojowe widowisko podobne do tego jakie miało miejsce na zakończonym niedawno festiwalu Open'er. Artur Rojek wystąpi w Cieszynie w piątek, 12 września o godz. 21.00. Dzień wcześniej, również o godz. 21.00 Rojek wystąpi w Bielskim Centrum Kultury.

Występ Artura Rojka to jednak dopiero początek muzycznego święta, jakie na jesień przygotowuje agencja Paté Media. Dwa tygodnie później, 27 września Cieszyn odwiedzi słynna Piwnica Pod Baranami. - Kultowa grupa artystów zaprezentuje najpiękniejsze i największe przeboje o miłości, namiętności, czy tkliwości jak np. "Rebeka", "Skrzypek Hercowicz", "Czereśniowy Grzech", czy "Zapominam przy Tobie". Będą je mogli Państwo usłyszeć w wykonaniu największych i najwspanialszych artystów Piwnicy Pod Baranami takich jak: Mieczysław Święcicki, Tadeusz Kwinta, Miki Obłoński, Piotr Kubowicz, Alosza Awdiejew, Maciek Półtorak, Tamara Kalinowska, Ola Mauer, Ewa Wnuk0Krzyżanowska, Kamila Klimczak, Agata Ślazyk, Leszek Wójtowicz, Beata Czernecka i inni - wylicza Tessar.

Równie wyjątkowo zapowiada się październikowy koncert Ireny Santor. Niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. "Tych lat nie odda nikt", "Powrócisz tu", "Już nie ma dzikich plaż", czy "Embarras". Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej ponadczasową artystkę wielkiego formatu. 4 października Irena Santor zaprezentuje w Cieszynie znane i lubiane przeboje oraz piosenki z ostatniej płyty pt. "Kręci mnie ten świat".

Bilety na koncerty: Piwnicy Pod Baranami oraz Ireny Santor dostępne są już na stronie internetowej teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Bilety na koncert Artura Rojka pojawią się w systemie rezerwacji on-line w ciągu najbliższych dni.

Komentarze: (5)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

sprawdźcie bilety w Bielsku, na ogół jest duża różnica w cenie na plus BCK

tak samo drogo :(

ale z cenami to ktoś MOCNO przesadził..... :(

http://teatr.cieszyn.pl/691,artur-rojek-koncert-w-teatrze.html

Biedoki siedzą nad Olzą przy piwie. Jest tańsze.

Rojek W Cieszynie -cud nad Olzą !!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama