, sobota 19 września 2020
Anna Maria Jopek w Strumieniu. Konkurs!
Anna Maria Jopek zaśpiewa dla strumieńskiej publiczności w zupełnie nowej przestrzeni.  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Anna Maria Jopek w Strumieniu. Konkurs!

red.
Już 14 września w Strumieniu wystąpi Anna Maria Jopek. Mamy bilety na to wydarzenie!

Organizatorem wydarzenia jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu. Anna Maria Jopek zaśpiewa dla strumieńskiej publiczności w zupełnie nowej przestrzeni. Koncert odbędzie się pod dużą halą namiotową, która powstanie na zielonym terenie przylegającym do MGOK-u w Strumieniu. Bilety w cenie 50 zł są dostępne w biurze strumieńskiego emgok-u przy ulicy Młyńskiej 14. Istnieje również możliwość zakupu biletów poprzez wpłatę na konto ośrodka. Szczegóły na stronie www.emgok.pl w zakładce Kontakt. Miejsca siedzące są numerowane, więc kolejność zakupu ma znaczenie.

KONKURS!
Otrzymaliśmy od organizatorów dwa podwójne zaproszenia, które chcemy rozdać naszym czytelnikom. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: W którym roku Anna Maria Jopek reprezentowała Polskę podczas finału Konkursu Piosenki Eurowizji?
Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: redakcja@gazetacodzienna.pl, w tytule wpisując: Konkurs – Anna Maria Jopek. W mailu powinno znaleźć się również imię i nazwisko uczestnika konkursu oraz numer telefonu, pod który wyślemy wiadomość w przypadku wygranej. Poprawne odpowiedzi wezmą udział w losowaniu, a jego wyniki podamy 11 września.

Anna Maria Jopek
MGOK Strumień
14 września 2018
piątek, 19:00

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama