, sobota 24 sierpnia 2019
Amerykańscy artyści z koncertem w Cieszynie
Wstęp na koncert jest wolny. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Amerykańscy artyści z koncertem w Cieszynie

red./mat.pras.
Młodzi artyści z Sain Paul Lutheran High School Concordia z USA odwiedzą Cieszyn w ramach swojego europejskiego tournee po Niemczech, Węgrzech, Słowacji i Czechach. Koncert w Cieszynie będzie jedynym w Polsce. Organizatorem jest parafia ewangelicka w Cieszynie.

Znakomity chór pod dyrekcją dr Jerrode Baker Marsh wystąpi w Cieszynie w czwartek, 24 maja o godz. 19:00 w Kościele Jezusowym. Chór składa się z 36 uczniów wyselekcjonowanych spośród sześćdziesięcioosobowego chóru koncertowego. Zespół zaprezentuje utwory Rheinbergera, Bacha, Stopforda, Williama Billingsa, Alice Parker, Paula Manza, Bartholomew, Bergera i innych.

Wstęp na koncert jest wolny, podczas koncertu zbierane będą dobrowolne datki na pokrycie kosztów międzynarodowego tournee chóru.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama