, sobota 7 grudnia 2019
3. Festiwal Organizacji Pozarządowych. Trwa przyjmowanie zgłoszeń
Festiwal zaplanowano na 14 września (sobotę) w godzinach 12.00 – 18.00. fot: arch. GCDodaj do Facebook

3. Festiwal Organizacji Pozarządowych. Trwa przyjmowanie zgłoszeń

red./mat.pras.
14 września bieżącego roku odbędzie się już 3. Festiwal Organizacji Pozarządowych z terenu Cieszyna i powiatu cieszyńskiego. Trwa przyjmowanie zgłoszeń.

Festiwal zaplanowano na 14 września (sobotę) w godzinach 12.00 – 18.00. - Celem imprezy jest prezentacja potencjału lokalnych organizacji pozarządowych, promowanie ich różnorodności, oraz integracja środowiska trzeciego sektora – mówi Krzysztof Kasztura, wiceburmistrz Cieszyna i dodaje: - Organizacjom (stowarzyszeniom, fundacjom, klubom sportowym, spółdzielniom socjalnym itp.) zainteresowanym czynnym udziałem w Festiwalu zostaną udostępnione stoiska wystawiennicze, na których będzie można zaprezentować swoje prace, wyroby, ulotki, plakaty i inne materiały promocyjne. Dodatkowo będzie możliwość prezentacji swojej działalności w ramach występów artystycznych, warsztatów, kącików tematycznych itp.

Podmioty zainteresowane udziałem w festiwalu oraz prezentacją swego dorobku proszone są o dokonanie zgłoszenia do dnia 31 lipca 2019 roku poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia i dostarczenie go lub przesłanie pocztą na adres: Gminna Rada Działalności Pożytku Publicznego w Cieszynie, Urząd Miejski, ul. Rynek 1, 43-400 Cieszyn lub poprzez pocztę elektroniczną na adres: grdpp@um.cieszyn.pl

Liczba stoisk jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Udział w Festiwalu jest nieodpłatny!
Szczegółowych informacji udzielają członkowie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego, tel 33/4794346.
Informacja o festiwalu i formularz zgłoszeniowy jest też do pobrania pod adresem: www.um.cieszyn.pl w zakładce organizacje pozarządowe.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama