, sobota 24 sierpnia 2019
 Pracownie artystyczne otworzą się po raz drugi!
Otwarte pracownie/ Otevřené ateliéry: Pracownie artystyczne otworzą się po raz drugi! fot: mat.prasDodaj do Facebook

Pracownie artystyczne otworzą się po raz drugi!

 Pracownie artystyczne otworzą się po raz drugi!

W dniach od 25 do 28 maja w Cieszynie i w Czeskim Cieszynie odbędzie się druga edycja akcji Otwarte pracownie/ Otevřené ateliéry. Jest to cykliczne wydarzenie, podczas którego po obu stronach Olzy otworzą się dla zwiedzających pracownie artystyczne, rękodzielnicze, galerie, studia, salony i sklepy!

Wielu uczestników Otwartych Pracowni będzie miało okazje wystawić swoje prace w Galerii 13 w Cieszynie, która jest współorganizatorem i sercem tegorocznej akcji. Będzie to doskonała okazja do spotkania z artystami, projektantami i entuzjastami sztuki i rzemiosła, którzy na co dzień zajmują się tym, aby nasze życie było piękniejsze, pełniejsze, stylowe i bardziej kolorowe – wyjaśnia Magdalena Żuraw-Peč, organizatorka wydarzenia.
W tym roku swoje podwoje otworzą m.in. Pracownia Krawiecka Renaty Weber, Atelier Stylu Moniki Mol, Galeria w Bramie na Cieszyńskiej Wenecji, Kwiaciarnia i Pracownia Florystyczna Blanki Zapletalovej, sklep z materiałami plastycznymi i rękodziełem Creativ. Na pokazy i na warsztaty zaproszą m.in. studio Proszę Bardzo, fotografka Monika Ekiert Jezusek, pracownia krawiecka Purpura Studio oraz pracownia architektoniczna 4Arch.

Wernisaż i prezentacja prac wszystkich uczestników tegorocznej edycji odbędzie się 25 maja o godzinie 17. w ogrodzie Galerii 13, ul. Nowe Miasto 13 w Cieszynie.

Szczegółowe informace na temat uczestników drugiej edycji Otwartych Pracowni znajdują się na profilu: www.facebook.com/otevrenatelier.

Organizatorem drugiej edycji Otwartych Pracowni jest Stowarzyszenie Člověk na hranici.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama