, wtorek 14 kwietnia 2020
Złodziej metalowych części zatrzymany
Funkcjonariusze zajmujący się sprawą ustalili, że wiekszość łupu została sprzedana przez złodzieja dzień wcześniej. Wartość skradzionych przedmiotów wyniosła około 1 tys. zł. fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Złodziej metalowych części zatrzymany

AK/KPP Cieszyn
Strumieńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież metalowych elementów. Zatrzymany 55-letni mieszkaniec Mnicha spowodował straty w wysokości około 6 tys. zł. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę o 8.00 rano. Policjanci ze strumieńskiego komisariatu zatrzymali 55-letniego mężczyznę, który na ulicy Cieszyńskiej w Mnichu kradł metalowe elementy.

- Mieszkaniec Mnicha ukradł 36 sztuk sprężyn oraz kilka prowadnic do bram garażowych. Do zatrzymania doszło dzięki informacji przekazanej policjantom przez mieszkańca wsi. Zgłaszający widząc mężczyznę kradnącego różnego rodzaju metalowe przedmioty, zareagował i powiadomił policję - inf. Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji.

Funkcjonariusze zajmujący się sprawą ustalili, że wiekszość łupu została sprzedana przez złodzieja dzień wcześniej. Wartość skradzionych przedmiotów wyniosła około 1 tys. zł. Stróże prawa odzyskali skradzione mienie w całości. Jednak złodziej spowodował większe straty z powodu uszkodzeń sześciu bram garażowych. Naprawa może kosztować nawet 5 tys. zł. Śledczy przedstawili mu zarzuty. Zatrzymanemu grozi do 5 lat więzienia.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama