, sobota 15 sierpnia 2020
Złapani na jeździe pod wpływem narkotyków
Za kierowanie pod wpływem środka odurzającego grozi im do 2 lat pozbawienia wolności. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Złapani na jeździe pod wpływem narkotyków

MB/KPP
Policjanci z cieszyńskiej drogówki zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który kierował samochodem pod wpływem środka odurzającego. Potwierdził to użyty przez mundurowych test na obecność narkotyków. W ciągu kilku ostatnich dni to już drugi przypadek zatrzymania kierowcy pod wpływem narkotyków.

Do zatrzymania 28-latka doszło w niedzielę w Cieszynie. Mężczyzna w nocy na ul. Bielskiej kierował bmw. Zachowanie kierowcy zatrzymanego do kontroli wskazywało na to, że może znajdować się pod wpływem środków odurzających. Stróże prawa przeprowadzili badanie kierującego na obecność narkotyków w organizmie. Testy wykazały, że mieszkaniec Cieszyna prowadził pojazd pod wpływem amfetaminy. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy.

W ciągu kilku ostatnich dni to już drugi przypadek zatrzymania kierowcy pod wpływem narkotyków. W nocy z czwartku na piątek w Cieszynie na ul. Katowickiej policjanci drogówki zatrzymali kierowcę skody. Podczas kontroli drogowej 25-latek z Czechowic-Dziedzic został poddany badaniu na zawartość narkotyków. Badanie narkotesterem wykazało kanabinoidy (grupa narkotyków) w jego organizmie. 25-latek również stracił prawo jazdy.

Za kierowanie pod wpływem środka odurzającego grozi im do 2 lat pozbawienia wolności.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Bracia moi młodzi,
odrzućcie trucizny - jeśli chcecie przeżyć prawdziwy odlot, wsłuchajcie się w głos Radia Maryja!

widać jak RM ogłupia.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama