, poniedziałek 18 października 2021
Zebrzydowice: Ponad 13 kilogramów marihuany w walizce
Narkotyki były szczelnie zapakowane w czterech foliowych pakunkach, wypełniających w całości walizkę przemytnika. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Zebrzydowice: Ponad 13 kilogramów marihuany w walizce

SM
Zebrzydowice: Ponad 13 kilogramów marihuany w walizce


Zebrzydowice: Ponad 13 kilogramów marihuany w walizce

W Zebrzydowicach, podczas rutynowej kontroli w pociągu "Polonia" jadącym z Austrii do Warszawy, funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej z Bielska-Białej zatrzymali mężczyznę, który przewoził w walizce ponad 13 kilogramów marihuany.

Narkotyki były szczelnie zapakowane w czterech foliowych pakunkach, wypełniających w całości walizkę przemytnika. - Obywatel Polski, który przemycił narkotyki do naszego kraju to 47-letni mieszkaniec Warszawy. Wartość ujawnionego suszu szacowana jest na ponad 391 tysięcy złotych - wyjaśnia Katarzyna Walczak, rzecznik prasowy Komendanta Śląsko-Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej w Raciborzu, która dodaje, iż w stosunku do zatrzymanego został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Za popełnione przestępstwo 47-latkowi grozi kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Straż Graniczna.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama