, wtorek 22 września 2020
Zbytków: Wypadek z udziałem karetki
- W zderzeniu brały udział trzy pojazdy - karetka, samochód osobowy oraz ciężarówka. W wyniku wypadku jedna osoba została ranna. fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Zbytków: Wypadek z udziałem karetki

SM
Dzisiaj, ok. godz. 14.00 w Zbytkowie na skrzyżowaniu z DW 939 doszło do wypadku z udziałem karetki. W wyniku zdarzenia jedna osoba została ranna. Na miejscu wypadku ruchem kierują policjanci. - Utrudnienia mogą potrwać do godz. 17.00 - informuje Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji.

Z relacji policjantów, którzy ustalają przyczyny zdarzenia, do wypadku doszło w momencie, kiedy karetka przewożąca chorego do szpitala przejeżdżała przez skrzyżowanie. - W zderzeniu brały udział trzy pojazdy - karetka, samochód osobowy oraz ciężarówka. W wyniku wypadku jedna osoba została ranna - wyjaśnia Rafał Domagała, który dodaje, że na miejscu trwają czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności wypadku, w związku z czym w miejscu tym występują utrudnienia w ruchu.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

tak dalej i dac młodym bez doświadczenia kierować pojazdem specjalistycznym.Po drugie to stres utrzymania przy życiu chorego i zmeczony jechac skutki widzimy coraz częściej....

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama