, niedziela 5 lipca 2020
Zatrzymano chuligana w Strumieniu
Straty jakie spowodował oszacowano na kwotę około 3 tys. zł. Dzięki wnikliwej pracy operacyjnej strumieńskich mundurowych wandal szybko został namierzony i zatrzymany.  fot: KPP CieszynDodaj do Facebook

Zatrzymano chuligana w Strumieniu

AK, mat. pras.
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Strumieniu zatrzymali 20-latka, który zdewastował infokiosk w Bąkowie. Straty, które wyrządził swoim działaniem oszacowano wstępnie na blisko 3 tysiące złotych. Grozi mu do 5 lat więzienia.

- Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu. Strumieńscy policjanci zostali poinformowani o uszkodzeniu infokiosku w Bąkowie. Nieznany sprawca w nocy z czwartku na piątek zdewastował terminal informacyjny na szkodę samorządu gminnego w Strumieniu - informuje Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej Policji.

Straty jakie spowodował oszacowano na kwotę około 3 tys. zł. Dzięki wnikliwej pracy operacyjnej strumieńskich mundurowych wandal szybko został namierzony i zatrzymany. Sprawcą okazał się 20-letni obywatel Niemiec. Zanim uszkodził infokiosk spożywał alkohol. Zatrzymany odpowie za zniszczenie mienia, za co grozi kara nawet do 5 lat więzienia. Będzie musiał z własnej kieszeni zapłacić za spowodowane szkody.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama