, czwartek 19 września 2019
Zatrzymani za pobicie, kradzież i znieważenie
Zatrzymanym 2 marca, grozi do 5 lat pozbawienia wolności. fot: ARCDodaj do Facebook

Zatrzymani za pobicie, kradzież i znieważenie

AK, mat. pras.
W piątek, 2 marca, wiślańscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców górnego śląska, którzy dopuścili się przestępstw na terenie Trójwsi. 29-latkowie z Piekar Śląskich i Chorzowa zostali zatrzymani za pobicie, kradzież pieniędzy i zniewagę funkcjonariuszy. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 2 marca. W jednym z lokali gastronomicznych w Istebnej dwaj mężczyźni wykorzystując nieuwagę obsługi, zrabowali z kasy 350 zł i uciekli. Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci, zatrzymali sprawców. Kradzież i zniewaga funkcjonariuszy podczas zatrzymania, to jednak nie jedyne przestępstwo jakiego dopuścili się mężczyźni. Wcześniej, pod pretekstem odwiedzin dalekiego krewnego, weszli do domu mieszkańca gminy Istebna i pobili go, zmuszając do wydania pieniędzy. Pokrzywdzonemu udało się wymknąć z rąk oprawców i ukryć. Mężczyznom nie udało się nic ukraść, uciekli, gdy usłyszeli alarm. Policjanci przedstawili im zarzuty. O dalszym losie zatrzymanych zadecyduje prokurator i sąd. 


Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama