, sobota 6 marca 2021
Zaginiony z Rudnika odnaleziony
Zaginięcie 63-latka z Rudnika zgłoszono w ubiegłym tygodniu, po tym jak jego samochód znaleziono w stawie w Dębowcu przy ulicy Skoczowskiej.  fot: mat. pras.



Dodaj do Facebook

Zaginiony z Rudnika odnaleziony

MB/KPP CIESZYN
Cieszyńscy policjanci odwołali poszukiwania 63-letniego Karola Majętnego. Po trwających tydzień poszukiwaniach, mieszkaniec Rudnika został znaleziony wczoraj w swoim mieszkaniu. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Zaginięcie 63-latka z Rudnika zgłoszono w ubiegłym tygodniu po tym, jak jego samochód znaleziono w stawie w Dębowcu przy ulicy Skoczowskiej.

Szczęśliwy finał poszukiwań policyjnych nastąpił wczoraj wieczorem. Mężczyzna został odnaleziony przed 20.00 w swoim mieszkaniu. Rodzina odnalazła go na balkonie znajdującym się na pierwszym piętrze. Okazało się, że 63-latek był wyczerpany i wyziębiony, nie można było z nim nawiązać żadnego kontaktu. Od razu trafił do szpitala, jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Okoliczności zaginięcia oraz zdarzenia w Dębowcu zostaną wyjaśnione, gdy jego stan się polepszy i będzie mógł zostać przesłuchany.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama