, sobota 18 września 2021
Zaginęła Katarzyna Wilk z Cieszyna
Katarzyna Wilk ma 28 lat, około 174 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała - waga ok. 65 kg, długie - proste włosy blond, oczy niebieskie. fot: KPP CieszynDodaj do Facebook

Zaginęła Katarzyna Wilk z Cieszyna

SM/KPP Cieszyn
Cieszyńscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej Katarzyny Wilk. 28-letnia mieszkanka Cieszyna ostatni raz była widziana w środę, 28 stycznia w godzinach popołudniowych. Jak informuje policja, zaginiona choruje na schizofrenię.

Wczoraj około godz. 17.00 wyszła z mieszkania na ulicy Moniuszki w Cieszynie i do chwili obecnej nie powróciła. Tego samego dnia rodzina zgłosiła jej zaginięcie. Jak ustalili funkcjonariusze zajmujący się sprawą zaginiona może targnąć się na swoje życie.

Katarzyna Wilk ma 28 lat, około 174 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała - waga ok. 65 kg, długie - proste włosy blond, oczy niebieskie. W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę z kapturem (typu narciarska do bioder - w szerokie pasy koloru zielono-niebieskiego), spodnie dżinsowe z przetarciami na udach, brązowe kozaki wywinięte na zewnątrz oraz szarą, rozpinaną bluzę z kapturem z napisem MORO.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. 33 851 62 00, 33 851 61 01 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 997.

[AKTUALIZACJA z dnia 31.01.2015]

Poszukiwania zaginionej Katarzyny Wilk zakończyły się w piątek, 30 stycznia. W południe strażacy z cieszyńskich OSP wraz z dowódcą Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej wznowili na prośbę policji poszukiwania zaginionej. Obszar poszukiwań został podzielony na kilka odcinków. Po kilkudziesięciu minutach zastęp z OSP Marklowic natrafił na ciało znajdujące się pod wodą. Po wyciągnięciu osoby z rzeki lekarz stwierdził zgon.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
reklama