, piątek 24 maja 2019
Zaginął Mateusz Zachorek z Chybia
Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie. fot: KPP CieszynDodaj do Facebook

Zaginął Mateusz Zachorek z Chybia

SM/KPP CIESZYN
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie poszukują zaginionego 20-latka, mieszkańca Chybia. Mateusz Zachorek ostatni raz był widziany był przez rodzinę 9 maja br. Zgłoszenie zaginięcia wpłynęło na policję we wtorek, 26 sierpnia.

- We wtorek (26 sierpnia 2014 r.) rodzina zgłosiła zaginięcie 20-latka z Chybia. 9 maja 2014 r. Mateusz Zachorek wyjechał samochodem audi A2. Miał jechać do pracy w mieście Kassel na terenie Niemiec. Na drugi dzień matka rozmawiała z synem. Chłopak potwierdził, że dotarł na miejsce. Był to ostatni kontakt z zaginionym. W czerwcu członkowie rodziny ustalili, że 20-latek nie pojechał do Niemiec. Okazało się, że był tam zatrudniony do końca kwietnia o czym nie wiedziała rodzina. Do dzisiaj zaginiony nie skontaktował się z rodziną, ani znajomymi i nie jest znane jego miejsce pobytu - wyjaśnia okoliczności zaginięcia Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. (033) 8516 200, (033) 8516 101 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 997.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama