, czwartek 22 kwietnia 2021
Za trzecim razem wpadł w ręce policji
W trakcie postępowania wyjaśniającego ustalono, iż wszystkich tych przestępstw dopuścił się zatrzymany 41-latek. fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Za trzecim razem wpadł w ręce policji

SM/KPP CIESZYN
Policjanci z ustrońskiego komisariatu zatrzymali mężczyznę, który dwukrotnie włamał się do budynku i kradł elementy instalacji grzewczej. Licząc na łatwy łup postanowił po raz trzeci okraść ten sam budynek. Tym razem "skok" mu się nie udał i wpadł w ręce mundurowych na gorącym uczynku.

- Wczoraj popołudniu funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Ustroniu zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który włamał się do jednego z budynków w centrum miasta. Kryminalni ustalili, że to trzecie włamanie do tego samego obiektu w ciągu miesiąca. W tym czasie sprawca kradł elementy instalacji grzewczej o wartości ponad 5 tysięcy złotych - wyjaśnia Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji i dodaje, że w trakcie postępowania wyjaśniającego ustalono, iż wszystkich tych przestępstw dopuścił się zatrzymany 41-latek.

Za trzecim razem, gdy złodziej postanowił ponownie "odwiedzić" budynek, policjanci zatrzymali go na gorącym uczynku i udaremnili kradzież. Mieszkaniec Ustronia był już notowany za kradzieże. Teraz funkcjonariusze sprawdzają, czy nie ma on związku z podobnymi przestępstwami. Za kradzieże z włamaniem grozi mu 10 lat więzienia

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama