, środa 8 grudnia 2021
Wisła: Tragiczny finał pożaru
Śledczy obecnie ustalają przyczyny pożaru oraz szczegółowe okoliczności całego zdarzenia. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Wisła: Tragiczny finał pożaru

MB/MAT.PRAS.
Trwa ustalanie okoliczności i przyczyn pożaru domku letniskowego, do którego doszło minionej nocy w Wiśle. W spalonym budynku znaleziono zwłoki mężczyzny o dotychczas nieustalonej tożsamości.

Do zdarzenia doszło wczoraj około 20.30 w Wiśle na ulicy Wyzwolenia. Pożar zauważył sąsiad, który natychmiast powiadomił straż pożarną. Podczas akcji służb ratowniczych, w doszczętnie spalonym domku letniskowym znaleziono zwłoki mężczyzny o nieustalonej tożsamości. Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Dzisiaj zostały wznowione oględziny miejsca zdarzenia z udziałem policjantów, prokuratora oraz biegłego z zakresu pożarnictwa. Śledczy obecnie ustalają przyczyny pożaru oraz szczegółowe okoliczności całego zdarzenia.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama