, piątek 24 maja 2019
Weekendowa statystyka policjantów z powiatu cieszyńskiego
Policjanci zatrzymali 7 sprawców przestępstw, w tym 4 nietrzeźwych kierowców. fot: KPP CieszynDodaj do Facebook

Weekendowa statystyka policjantów z powiatu cieszyńskiego

SM/KPP CIESZYN
W miniony weekend policjanci w powiecie cieszyńskim zatrzymali 7 sprawców przestępstw, w tym 4 nietrzeźwych kierowców. Zatrzymali również 2 poszukiwane osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Stróże prawa przeprowadzili blisko 200 interwencji. Na drogach doszło do 11 kolizji. Nie odnotowano wypadków drogowych, w których zostałyby ranne osoby.

- Od piątku do niedzieli kryminalni odnotowali 7 kradzieży i 1 włamanie. W tym czasie stróże prawa zatrzymali łącznie 7 sprawców przestępstw oraz 2 poszukiwanych ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy kradzieży, włamania, uszkodzenia mienia, posiadania narkotyków, a także nietrzeźwi kierowcy pojazdami oraz z sądowym zakazem kierowania pojazdami - wyjaśnia Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji i dodaje, że niechlubnym rekordzistą weekendowej statystyki był 39-letni mężczyzna, który został zatrzymany przez policjantów w piątek przed 18.00 na ulicy Żniwnej w Brzezówce. Mieszkaniec tej miejscowości kierując volvo miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Pozostali nietrzeźwi zostali zatrzymani w Zebrzydowicach, Koniakowie, Górkach Wielkich i Lesznej Górnej.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama