, środa 25 grudnia 2019
W Wiśle znaleziono ciało mężczyzny
44-letni mieszkaniec Jastrzębia utonął w Wiśle w Strumieniu. fot. mat. pras. Dodaj do Facebook

W Wiśle znaleziono ciało mężczyzny

BŚ, KPP Cieszyn
Nie żyje 44-letni mieszkaniec Jastrzębia, który w sobotę, 30 lipca, był z kolegami na rybach. Około godz. 1.00 mężczyzna sam został nad brzegiem rzeki. Dopiero rano koledzy zauważyli jego zniknięcie. Utonął w Wiśle.
- Jastrzębianin wędkował w nocy wraz z dwoma kolegami na Wiśle w Strumieniu niedaleko mostu. Kiedy jego koledzy poszli spać, on pozostał sam pilnując wędek. Rano, około godz. 8.00, koledzy zauważyli kurtkę mężczyzny pływającą w wodzie. Początkowo próbowali szukać go na własną rękę. Ciało wędkarza znalazła specjalistyczna grupa ratowników - informuje asp. Rafał Domagała, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Policjanci i strażacy poszukiwania rozpoczęli od brzegu Wisły. Jedyne co udało się znaleźć to krzesełko, które należało do wędkarza. Na miejsce tragedii przybyli także płetwonurkowie z rybnickiej straży pożarnej. - Rzeka w tym miejscu ma nawet do 5 m głębokości, dlatego niezbędna była pomoc specjalistycznej grupy ratowników - dodaje rzecznik.

Na miejscu zdarzenia obecny był prokurator. Prowadzone są oględziny. Postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama