, poniedziałek 18 października 2021
Ustroń: 5 osób rannych w wyniku wypadku
a fot: zdjęcie nadesłane przez CzytelnikaDodaj do Facebook

Ustroń: 5 osób rannych w wyniku wypadku

Ustroń: 5 osób rannych w wyniku wypadku

zdjęcie nadesłane przez Czytelnika


Ustroń: 5 osób rannych w wyniku wypadku

zdjęcie nadesłane przez Czytelnika


Ustroń: 5 osób rannych w wyniku wypadku

zdjęcie nadesłane przez Czytelnika

Przed godz. 14.00 w Ustroniu, na skrzyżowaniu ulicy Katowickiej z ul. Akacjową doszło do wypadku, w wyniku którego pięć osób zostało rannych. Z powodu wypadku droga w tym miejscu była zablokowana przez długi czas, a objazd wyznaczony był przez centrum Ustronia.

Z ustaleń policjantów prowadzących czynności wyjaśniające przyczyny wypadku wynika, iż do zderzenia doprowadził 61-letni kierowca fiata punto, który wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo ciężarówce przewożącej kamień. W wyniku stłuczki ciężarówka zjechała z drogi i wpadła do rowu, przewracając się na bok. W wypadku rannych zostało pięć osób - kierowcy obu pojazdów oraz pasażerowie. Wszyscy trafili do szpitala. Zarówno kierowca samochodu osobowego, jak i 49-letni kierowca ciężarowej scanii byli trzeźwi.

Z powodu wypadku droga w tym miejscu jest zablokowana, a objazd wyznaczony został przez centrum Ustronia. Jak poinformował nas Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji, utrudnienia w tym miejscu mogą jednak potrwać jeszcze kilka godzin, gdyż do wyciągnięcia ciężarówki z rowu konieczne będzie ściągnięcie specjalistycznego sprzętu.

Informację o wypadku oraz zdjęcia otrzymaliśmy od naszego Czytelnika, który poinformował nas o zdarzeniu za pośrednictwem formularza Daj nam cynk.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama