, piątek 5 czerwca 2020
Śmiertelny wypadek w Cieszynie
Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają cieszyńscy policjanci. fot: cieszyn.slaska.policja.gov.plDodaj do Facebook

Śmiertelny wypadek w Cieszynie

red.
Wczoraj po godz. 14:00 w Cieszynie na ulicy Frysztackiej doszło do tragicznego wypadku. Jedna osoba zginęła na miejscu. Okoliczności wypadku ustala cieszyńska policja pod nadzorem prokuratora.

- Wstępne ustalenia cieszyńskiej drogówki wskazują na to, że kierująca toyotą 63- letnia kobieta jadąc w kierunku Pogwizdowa z niewiadomych przyczyn nagle zjechała na przeciwległy pas ruchu. Toyota zderzyła się z ciężarówką, którą kierował 52-latek jadący w kierunku Cieszyna. W wyniku uderzenia stracił on panowanie nad samochodem i następnie zderzył się z hyundaiem, który jechał za toyotą. Pojazdy sforsowały płot i zatrzymały się w ogródku jednej z posesji przy drodze. Niestety kierująca toyotą kobieta zginęła na miejscu. Pasażerka tego pojazdu została przewieziona do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała. Kierowca ciężarówki był trzeźwy - informuje mł. asp. Krzysztof Pawlik.

Wczoraj na miejscu wypadku polica pracowała wraz z technikiem kryminalistyki. Droga była nieprzejezdna przez 6 godzin, a kierowcy mogli normalnie poruszać się po drodze dopiero po godzinie 22.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama