, poniedziałek 20 września 2021
Skoczów i Wisła: Dwa poważne wypadki podczas minionego weekendu
Do pierwszego zdarzenia doszło piątek po południu w Skoczowie na ul. Górny Bór, do drugiego wypadku doszło w niedzielę przed południem w Wiśle Jaworniku fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Skoczów i Wisła: Dwa poważne wypadki podczas minionego weekendu

MB/MAT.PRAS.
Od piątku do niedzieli policjanci garnizonu cieszyńskiego zatrzymali 13 sprawców przestępstw, w tym 6 nietrzeźwych kierowców i przeprowadzili ponad 200 interwencji. Odnotowano w tym czasie 2 wypadki drogowe i 14 kolizji.

Do pierwszego zdarzenia doszło piątek po południu w Skoczowie na ul. Górny Bór. 20-letni mieszkaniec małopolski kierując bmw, wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i zderzył się z audi, którym kierował 26-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego. Kierowca audi oraz 19-letni pasażer bmw odnieśli obrażenia ciała i zostali przewiezieni do szpitala.

Z kolei w niedzielę przed południem w Wiśle Jaworniku doszło do drugiego wypadku. 43-latek z powiatu rybnickiego kierując peugeotem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z bmw, którym kierował 23-letni mieszkaniec Wisły. Kierowca peugeota i 71-letnia pasażerka bmw trafili do szpitala.

Od piątku do niedzieli kryminalni odnotowali 5 kradzieży i 3 włamania. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy uszkodzenia mienia, kierowania gróźb karalnych, znęcania, znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy, uszkodzenia ciała, sześciu nietrzeźwych kierowców samochodów oraz jeden z sądowym zakazem kierowania pojazdami. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani przez policjantów w Brennej, Cieszynie, Ustroniu i Zbytkowie. O dalszym losie zatrzymanych sprawców przestępstw zadecyduje teraz prokurator i sąd.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama