, sobota 18 września 2021
Powiat: Weekend według policyjnej statystyki
Od piątku do niedzieli w całym garnizonie cieszyńskim policjanci przeprowadzili ponad 100 interwencji. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Powiat: Weekend według policyjnej statystyki

MB/KPP
W miniony weekend policjanci w powiecie cieszyńskim zatrzymali 9 sprawców przestępstw, w tym 3 nietrzeźwych kierowców. Mundurowi zatrzymali również 5 poszukiwanych osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Stróże prawa przeprowadzili ponad 100 interwencji. Na drogach doszło do 7 kolizji.

Od piątku do niedzieli w całym garnizonie cieszyńskim przeprowadzili ponad 100 interwencji. Na drogach powiatu nie odnotowano wypadków drogowych. Doszło jedynie do 7 kolizji. Kryminalni odnotowali 7 kradzieży i 1 włamanie. W tym czasie stróże prawa w całym powiecie zatrzymali łącznie 9 sprawców przestępstw oraz 5 poszukiwanych osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy kradzieży z włamaniem, posiadania narkotyków, uszkodzenia ciała, a także nietrzeźwi kierowcy pojazdami.

Niechlubnym rekordzistą weekendowej statystyki był 38-letni mężczyzna, który został zatrzymany przez policjantów w niedzielę około 8.00 rano na ulicy Malinka w Wiśle. Mieszkaniec Wisły kierując mercedesem miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Pozostali nietrzeźwi zostali zatrzymani w Brennej i Górkach Wielkich.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama