, sobota 15 sierpnia 2020
Poszukiwany Paweł Wisełka z Wisły
Paweł Wisełka to 80-letni mieszkaniec Wisły. Mężczyzna wczoraj między godz. 9.00 a 11.00 wyszedł z domu w Wiśle Czarnem i do tej pory nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.  fot: KPP CieszynDodaj do Facebook

Poszukiwany Paweł Wisełka z Wisły

SM/KPP CIESZYN
Policjanci, GOPR, strażacy i najbliższa rodzina poszukują zaginionego Pawła Wisełki. 80-letni mieszkaniec Wisły ostatni raz był widziany 9 marca w godzinach porannych. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z policją.

Paweł Wisełka to 80-letni mieszkaniec Wisły. Mężczyzna wczoraj między godz. 9.00 a 11.00 wyszedł z domu w Wiśle Czarnem i do tej pory nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Telefon komórkowy, który posiadał był wyłączony. Popołudniu rodzina zgłosiła jego zaginięcie w wiślańskim komisariacie.

Dyżurny policji zarządził poszukiwania mężczyzny. Do działań zaangażowano Ratowników z Beskidzkiego GOPR-u. Akcja poszukiwawcza została przerwana około godz. 3.00 nad ranem. Niestety nie odnaleziono 80-letniego mężczyzny. Dzisiaj rano zostały wznowione poszukiwania związane z przeczesywaniem obszarów leśnych. Oprócz policjantów i GOPR-u skierowani zostali funkcjonariusze ochotniczej i zawodowej straży pożarnej.

RYSOPIS:

Wzrost 175 cm, włosy krótkie - siwe, szczupła budowa ciała. W dniu zaginięcia ubrany był w jasną kurtkę, czarne spodnie, czapkę z daszkiem jasnego koloru,

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. (033) 8516 200, (033) 8516 101 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 997.

[AKTUALIZACJA z godz. 12.30]

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 80-letniego mieszkańca Wisły. Przed południem jego zwłoki znaleziono w zbiorniku wodnym w Wiśle Czarne. Przyczynę śmierci wyjaśni zarządzona przez prokuraturę sekcja zwłok. Na miejscu trwały oględziny śledczych pod nadzorem prokuratora. Kryminalni wykluczyli działanie osób trzecich. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają śledczy pod nadzorem cieszyńskiej prokuratury.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
reklama