, sobota 5 grudnia 2020
Policyjne statystyki za miniony weekend
W miniony weekend policjanci garnizonu cieszyńskiego zatrzymali 10 sprawców przestępstw, w tym 2 nietrzeźwych kierowców.  fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Policyjne statystyki za miniony weekend

SM/KPP CIESZYN
W miniony weekend policjanci garnizonu cieszyńskiego zatrzymali 10 sprawców przestępstw, w tym 2 nietrzeźwych kierowców. Stróże prawa przeprowadzili ponad 150 interwencji. Na drogach doszło do 13 kolizji oraz 1 wypadku drogowego, w którym 1 osoba została ranna.

- W piątek popołudniu na ulicy Kolejowej w Wiśle kierujący motorowerem aby uniknąć zderzenia z poprzedzającym pojazdem wywrócił się na jezdnię. Ranny 59-letni motorowerzysta z Wisły został przewieziony do szpitala. W ciągu trzech dni kryminalni odnotowali 1 kradzież i 1 usiłowanie rozboju. Sprawca napadu, do którego doszło w piątek popołudniu w jednym z kontorów w Zebrzydowicach, został zatrzymany na terenie Jastrzębia-Zdroju - wyjaśnia Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji.

Od piątku do niedzieli stróże prawa zatrzymali łącznie 10 sprawców przestępstw. - W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy kierowania gróźb karalnych, wtargnięcia do mieszkania (naruszenie miru domowego), posiadania narkotyków, a także nietrzeźwi kierowcy pojazdami - wylicza Domagała.

Większość zatrzymanych usłyszała już zarzuty. Wkrótce odpowiedzą prze sądem za popełnione przestępstwa.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama