, sobota 18 września 2021
Policyjne podsumowanie weekendu: Zatrzymano 14 sprawców przestępstw
Od piątku do niedzieli policjanci w całym powiecie cieszyńskim przeprowadzili niespełna 150 interwencji. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Policyjne podsumowanie weekendu: Zatrzymano 14 sprawców przestępstw

MB/KPP
W miniony weekend policjanci w powiecie cieszyńskim zatrzymali 14 sprawców przestępstw oraz 4 poszukiwane osoby ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Stróże prawa przeprowadzili blisko 150 interwencji. Na drogach doszło do 4 kolizji.

Od piątku do niedzieli policjanci w całym powiecie cieszyńskim przeprowadzili niespełna 150 interwencji. Na drogach odnotowano tylko 4 kolizje. Nie doszło do wypadków drogowych, w których zostałyby ranne osoby. W weekend kryminalni odnotowali 5 kradzieży i 1 włamanie.

W piątek wieczorem w Drogomyślu 31-letni mieszkaniec tej miejscowości uszkodził karoserię forda oraz groził pozbawieniem życia jego właścicielce. W sobotę rano zgłoszono włamanie do budynku na jednym z osiedli w Drogomyślu. Nieznani sprawcy skradli pieniądze, piłę spalinową i sprzęt instalacyjny. W niedzielę policjanci ze Skoczowa zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o kradzież samochodu, która miała miejsce na początku stycznia.

Od piątku do niedzieli stróże prawa zatrzymali łącznie 14 sprawców przestępstw oraz 4 poszukiwane osoby. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy kradzieży, posiadania narkotyków, uszkodzenia mienia, kierowania gróźb karalnych, znieważenia funkcjonariuszy, a także 4 nietrzeźwych kierowców pojazdami, w tym jednego z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów. Pijani kierowcy zostali zatrzymani w Istebnej, Iskrzyczynie oraz Wiśle.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama