, sobota 18 września 2021
Policyjne podsumowanie weekendu: Dwa poważne wypadki drogowe w Wiśle
Na ulicy 1 Maja 39-latek jadący motocyklem honda na zakręcie drogi zjechał na lewą część jezdni i zderzył się czołowo z mitsubishi. Następnie motocykl uderzył jeszcze w kolejny samochód marki volvo. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Policyjne podsumowanie weekendu: Dwa poważne wypadki drogowe w Wiśle

MB/KPP
Od piątku do niedzieli policjanci garnizonu cieszyńskiego zatrzymali 9 sprawców przestępstw, w tym 3 nietrzeźwych kierujących pojazdami. Mundurowi w całym powiecie cieszyńskim przeprowadzili ponad 200 interwencji. Na drogach doszło do 7 kolizji i 3 wypadków drogowych.

Do pierwszego zdarzenia doszło piątek rano w Dębowcu na ulicy Katowickiej. 25-letni kierowca hondy civic z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Ranny kierowca został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Do kolejnych dwóch wypadków doszło w niedzielę w Wiśle. Najpierw przed południem na ulicy 1 Maja 39-latek jadący motocyklem honda na zakręcie drogi zjechał na lewą część jezdni i zderzył się czołowo z mitsubishi. Następnie motocykl uderzył jeszcze w kolejny samochód marki volvo. W tym wypadku ucierpiał jedynie kierujący jednośladem i trafił do szpitala.

Trzeci wypadek odnotowano na ulicy Kopydło. 53-letni gdańszczanin kierując volkswagenem podczas włączania się do ruchu, doprowadził do zderzenia z motocyklem. 30-latek kierujący yamahą oraz jego 32-letnia pasażerka zostali ranni. Obaj zostali zabrani przez pogotowie do szpitala.

Od piątku do niedzieli kryminalni odnotowali 1 włamanie i 4 kradzieże. W tym czasie stróże prawa w całym garnizonie zatrzymali łącznie 9 sprawców przestępstw oraz 3 poszukiwane osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy kradzieży, uszkodzenia ciała, posiadania narkotyków, czynnej napaści na funkcjonariuszy oraz trzech pijanych kierowców. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani przez policjantów w Chybiu, Istebnej i Zaborzu. O dalszym losie zatrzymanych sprawców przestępstw zadecyduje teraz prokurator i sąd.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama