, niedziela 12 lipca 2020
Policyjna statytystyka: Zatrzymano 12 sprawców przestępstw
Stróże prawa przeprowadzili 240 interwencji. Odnotowano 1 wypadek drogowy i 11 kolizji. fot: KPP CieszynDodaj do Facebook

Policyjna statytystyka: Zatrzymano 12 sprawców przestępstw

W miniony weekend policjanci w powiecie cieszyńskim zatrzymali 12 sprawców przestępstw, w tym 5 nietrzeźwych kierowców. Mundurowi zatrzymali również 6 poszukiwanych osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Stróże prawa przeprowadzili 240 interwencji. Odnotowano 1 wypadek drogowy i 11 kolizji.

- W sobotę rano na ulicy Stawowej w Ustroniu 26-latek kierujący volkswagenem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z renaultem, którym kierowała 36-letnia kobieta. Ranny pasażer renaulta trafił do szpitala - wyjaśnia Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji i dodaje, że od piątku do niedzieli stróże prawa zatrzymali łącznie 12 sprawców przestępstw oraz 6 poszukiwanych osób, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. - W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy kradzieży, uszkodzenia ciała, posiadania narkotyków, a także nietrzeźwi kierowcy pojazdami. Pijani kierowcy zostali zatrzymani w Cieszynie, Pogórzu, Wiśle i Zbytkowie - wylicza Domagała.

Niechlubnym rekordzistą został 38-latek ze Skoczowa, który został zatrzymany w sobotę o 21.30 w Pogórzu. Kierowcę forda zatrzymali skoczowscy policjanci. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama