, piątek 24 maja 2019
Podsumowanie weekendu: Wypadki i kolizje
W weekend policjanci w całym garnizonie cieszyńskim przeprowadzili niespełna 200 interwencji. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Podsumowanie weekendu: Wypadki i kolizje

MB/KPP
Jedna osoba ranna i jedna ofiara śmiertelna to bilans dwóch wypadków, do których doszło w weekend w powiecie cieszyńskim. Policjanci odnotowali także pięć kolizji drogowych.

W weekend policjanci w całym garnizonie cieszyńskim przeprowadzili niespełna 200 interwencji. Na drogach powiatu doszło do 5 kolizji oraz 2 wypadków drogowych. Do obu wypadków doszło w Ustroniu na DW 941. W piątek popołudniu na skrzyżowaniu ulic Katowickiej i Brody 52-latka z Ustronia kierując rowerem, zderzyła się z audi, którym kierował 27-letni mieszkaniec Istebnej. Ranna rowerzystka trafiła do szpitala.

Do drugiego wypadku doszło w sobotę w nocy w rejonie skrzyżowania ulic Katowickiej i Akacjowej. Od piątku do niedzieli kryminalni odnotowali 1 rozbój, 1 włamanie i 2 kradzieże. W tym czasie stróże prawa zatrzymali łącznie trzech sprawców przestępstw. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy kradzieży i dwóch nietrzeźwych kierujących pojazdami. Jeden z pijanych kierowców miał orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama