, niedziela 28 luty 2021
Kolejny wędkarz utonął w Wiśle
42-letni mieszkaniec Pruchnej utonął w Wiśle w Strumieniu. fot. ARC Dodaj do Facebook

Kolejny wędkarz utonął w Wiśle

KK, KPP Cieszyn
42-letni mieszkaniec Pruchnej utonął dziś, 30 lipca, w Wiśle w Strumieniu. Mężczyzna był na rybach. Zaniepokojona rodzina rozpoczęła popołudniu poszukiwania. Od. godz. 15.30 znaleziono ciało.
- Mężczyzna wraz z kolegą był na rybach. Kolega w nocy wrócił do domu. Mężczyzna został sam nad rzeką. Po południu zaniepokojona rodzina rozpoczęła poszukiwania. Ok godz. 15.00 powiadomiono straż pożarną. Ok godz. 15.30 znaleziono ciało mieszkańca Pruchnej - informuje asp. Rafał Domagała, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Ciało znaleziono ok 400 metrów dalej od miejsca, gdzie wyłowiono rano ciało rybaka z Jastrzębia. - 42-letni mieszkaniec Pruchnej łowił ryby w okolicy mostu kolejowego, na granicy Strumienia i Bąkowa, niedaleko ulicy Łęgowej - wyjaśnia rzecznik.

W tym przypadku nie potrzebna była interwencja płetwonurków. Na miejscu zdarzenia obecny był prokurator. Prowadzone są oględziny. Postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Komentarze: (10)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

a innii tego nie rozumieja ! Moze tych żartownisiow tez cos takiego spotka ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

czemu "Naszym" z dużej litery?

Coraz bardziej mi wstyd za ludzi mieszkających na Naszym terenie, zginął człowiek a tu takie wpisy polityczne, wątpię by był stela

Nie byłoby tej tragedii, gdyby odpowiednio wcześniej uchwalono przepisy o kastrowaniu agresywnych samców pstrąga, o co PiS zabiega od dawna.

zakazać łowienia ryb

Wisła - kolejny rybak utonął w strumieniu.

Rybak - wedkarz który sie utopil?

dycki wom prawiym, że sóm w Strumiyniu utopce.

Niebezpieczny to sport - samotne łowienie z brzegu.

Natura rulezzzz.....

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama