, sobota 12 czerwca 2021
Jacek Bąk - nowy komendant powiatowy policji w Cieszynie
Z dniem 19 maja 2015 roku mł. insp. Jacek Bąk został powołany na stanowisko komendanta powiatowego policji w Cieszynie. fot: KPP CieszynDodaj do Facebook

Jacek Bąk - nowy komendant powiatowy policji w Cieszynie

SM/KPP CIESZYN
Dzisiaj (wtorek, 19 maja) w cieszyńskiej komendzie odbyło się uroczyste wprowadzenie mł. insp. Jacka Bąka, nowego komendanta powiatowego policji w Cieszynie.

Mł. insp. Jacek Bąk pełni służbę w Policji od 1991 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Ukończył politologię na Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Studiował także zarządzenie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Służbę w policji rozpoczął w pionie prewencji komendy miejskiej policji w Jastrzębiu Zdroju, gdzie zdobywał doświadczenie, pełniąc służbę na wielu stanowiskach wykonawczych. Od 1994 roku pracował w pionie kryminalnym i dochodzeniowo-śledczym. W 2002 roku został kierownikiem referatu kryminalnego, a trzy lata później został zastępcą Naczelnika Wydziału Kryminalnego. Ponadto w jastrzębskiej komendzie pełnił funkcję oficera prasowego. Rok później przeniósł się do powiatu cieszyńskiego. W 2006 roku został komendantem komisariatu policji w Skoczowie, a dwa lata później zastępcą komendanta policji w Cieszynie.

Z dniem 19 maja 2015 roku mł. insp. Jacek Bąk został powołany na stanowisko komendanta powiatowego policji w Cieszynie.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Jacek Bąk to był taki piłkarz Olimpique Lyon i reprezentacji Polski.
Mam nadzieję, że mecenas Zbigniew Stonoga się panem komendantem nie będzie musiał zajmować.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama