, poniedziałek 20 września 2021
Istebna: Poszukiwany zaginiony Piotr Grzendek
Piotr Grzendek, to 32-letni mieszkaniec Istebnej. Mężczyzna 27 września 2014 roku wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Istebna: Poszukiwany zaginiony Piotr Grzendek

MB/KPP
Policjanci poszukują zaginionego Piotra Grzendek. Mężczyzna ostatni raz był widziany w sobotę 27 września 2014 roku. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie.

Piotr Grzendek to 32-letni mieszkaniec Istebnej. Mężczyzna 27 września 2014 roku wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginięcie zgłoszono wczoraj wieczorem. Policjanci i funkcjonariusze straży pożarnej poszukują 32-latka na terenie Istebnej. Zaginiony może znajdować się w okolicznościach zagrażających jego życiu i zdrowiu.

Rysopis zaginionego:

- wzrost 185 cm,
- szczupłej budowy ciała - waga około 75 kg,
- włosy ciemne krótkie.

Brak danych dotyczących ubioru.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. (033) 8516 200, (033) 8516 101 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 997!

Aktualizacja z dn. 30.09.2014

Poszukiwania Piotra Grzendka mają tragiczny finał. Wczoraj, 29 września, po godz. 19.00 odnaleziono ciało poszukiwanego w Istebnej Suszkach. - Ciało zaginionego odnalazł mieszkaniec w skarpie poniżej pobocza drogi i powiadomił policję - informuje st. asp. Rafał Domagała z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. - Obecnie przeprowadzana jest sekcja zwłok, która wykaże przyczynę śmierci - dodaje.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Super GC , extra wiarygodna , już 2 dni temu podano , że znaleziono jego zwłoki a GC wciąż go poszukuje.

Proszę doczytać aktualizację pod artykułem z dn. 30.09.2014.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama