, poniedziałek 18 października 2021
Hażlach: Tragiczny finał poszukiwań zaginionej
Ostatni kontakt z zaginioną był 21 lipca (poniedziałek) po południu w pobliżu domu.  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Hażlach: Tragiczny finał poszukiwań zaginionej

MB/KPP
Tragicznie zakończyły się poszukiwania 62-letniej mieszkanki Kończyc Wielkich. Wczoraj popołudniu jej zwłoki znaleziono na terenie jej posesji. Przyczynę śmierci wskaże zarządzona przez prokuraturę sekcja zwłok. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają śledczy pod nadzorem cieszyńskiej prokuratury.

Zebrzydowiccy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 62-latki przez najbliższą rodzinę. Ostatni kontakt z zaginioną był 21 lipca (poniedziałek) po południu w pobliżu domu.

Wczoraj, 24 lipca ok. godz. 18 podczas poszukiwań jej ciało zostało odnalezione na terenie jej posesji w Kończycach Wielkich w gminie Hażlach. Rodzina zaginionej zidentyfikowała kobietę, a tym samym potwierdziła jej tożsamość.

Do późnych godzin nocnych na miejscu trwały oględziny ekipy śledczych z Cieszyna i Zebrzydowic pod nadzorem prokuratora. Zlecona sekcja zwłok ma dać odpowiedź na pytanie, co było bezpośrednią przyczyną zgonu. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Cieszynie.

Jak dowiedzieliśmy się z nieoficjalnych źródeł, zwłoki kobiety zostały odnalezione w szambie na terenie jej posesji.

- Na chwilę obecną nie udzielamy informacji na temat, gdzie zostały znalezione zwłoki. Sprawę bada policja i prokuratura. Będziemy sukcesywnie przekazywać informacje w tej sprawie - informuje Rafał Domagała z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.  

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama