, poniedziałek 18 października 2021
Hażlach: Mieszkanka Kończyc Wielkich została zamordowana
Dziś policja poinformowała, że 62-letnia kobieta została zamordowana. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Hażlach: Mieszkanka Kończyc Wielkich została zamordowana

MB
Hażlach: Mieszkanka Kończyc Wielkich została zamordowana

Zebrane przez policjantów i prokuratora dowody pozwoliły sądowi na tymczasowe aresztowanie zatrzymanego. Podejrzanemu mężczyźnie grozi nawet dożywotnie więzienie., fot. mat. pras.

Ciało poszukiwanej od zeszłego tygodnia 62-letniej mieszkanki Kończyc Wielkich zostało wyłowione z szamba, jednak to nie zatrucie i utonięcie było powodem śmierci. Policja potwierdza informację, że kobieta została zamordowana.

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o tragicznym finale poszukiwań mieszkanki Kończyc Wielkich. 24 lipca ok. godz. 18 podczas poszukiwań jej ciało zostało odnalezione na terenie jej posesji w Kończycach Wielkich w gminie Hażlach. Rodzina zaginionej zidentyfikowała kobietę, a tym samym potwierdziła jej tożsamość.

Od zeszłego tygodnia policja nie udzielała informacji na temat, gdzie zostały znalezione zwłoki. Sprawę badała policja i prokuratura. Krążyły spekulacje, że kobieta wpadła do przydomowego szamba i utopiła się w nim.

Dziś policja poinformowała, że 62-letnia kobieta została zamordowana. - Wstępne wyniki sekcji zwłok pozwoliły stwierdzić, że do śmierci kobiety doszło przy udziale osób trzecich. Podejrzany 25-letni mężczyzna został zatrzymany. Jest już przesłuchany, usłyszał prokuratorskie zarzuty zabójstwa, jednak nie przyznał się do nich. Ciało kobiety zostało odnalezione w przydomowym zbiorniku na nieczystości - informuje Rafał Domagała z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Zebrane przez policjantów i prokuratora dowody pozwoliły sądowi na tymczasowe aresztowanie zatrzymanego. Podejrzanemu mężczyźnie grozi nawet dożywotnie więzienie.

Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że zatrzymany 25-latek to syn zamordowanej.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama