, sobota 15 sierpnia 2020
Goleszów: Tragiczne skutki prowadzenia po alkoholu
Do wypadku doszło wczoraj około godz. 19.20 w Kisielowie. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Goleszów: Tragiczne skutki prowadzenia po alkoholu

MB/KPP
Goleszów: Tragiczne skutki prowadzenia po alkoholu

mat.pras.


Goleszów: Tragiczne skutki prowadzenia po alkoholu

mat.pras.

Wczoraj wieczorem w Kisielowie na drodze relacji Międzyświeć - Goleszów doszło do tragicznego wypadku samochodowego. Kierujący samochodem, który miał prawie 2,5 promila alkoholu we krwi, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Trzy osoby zginęły, a dwie są ranne.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie, do wypadku doszło wczoraj około godz. 19.20 w Kisielowie. Honda civic, którą podróżowało pięć osób, zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo. Na miejsce zostały skierowani policjanci, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Niestety, trzech osób nie udało się uratować. 24-kobieta oraz dwaj mężczyźni w wieku 20 i 30 lat zginęli na miejscu. 32-letni kierowca i 19-letni pasażer zostali ranni i trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Badanie stanu trzeźwości 32-letniego mieszkańca Kisielowa wykazało 2,44 promila alkoholu w jego organizmie. Do późnych godzin nocnych na miejscu trwały policyjne oględziny pod nadzorem prokuratora. Droga w miejscu wypadku była zablokowana. Wyznaczone zostały objazdy. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają cieszyńscy policjanci. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura w Cieszynie.

Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Wreszcie jakiś wypadek spowodowany przez pijanego. Bo ciągle tylko słyszę, że pijani zagrażają bezpieczeństwu na drodze.

Żal twoich rodziców za to, że nie zdawali sobie sprawy jakiego głupka płodzą

Twoich też żal, że spłodzili głupka wierzącego w każdą propagandą, wbrew oczywistym statystykom.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama