, środa 5 sierpnia 2020
Dwa groźnie wyglądające wypadki
Około godziny 15.00 strażacy z JRG Cieszyn zostali wezwani do wypadku na przejściu granicznym w Cieszynie-Boguszowicach. fot: www.jrgcieszyn.plDodaj do Facebook

Dwa groźnie wyglądające wypadki

SM
Dwa groźnie wyglądające wypadki

Po dojeździe na przejście graniczne w Cieszynie-Boguszowicach okazało się, że wypadkowi uległy samochód osobowy oraz TIR. fot. www.jrgcieszyn.pl

Do dwóch groźnie wyglądających wypadków doszło wczoraj na drogach powiatu cieszyńskiego. Pierwszy miał miejsce na przejściu granicznym w Cieszynie-Boguszowicach. Drugi w Pruchnej na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 938 z ul. Dworcową.

Około godziny 15.00 strażacy z JRG Cieszyn zostali wezwani do wypadku na przejściu granicznym w Cieszynie-Boguszowicach. - Po dojeździe na miejsce okazało się, że wypadkowi uległy samochód osobowy i TIR. Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego. Kierujący samochodem osobowym z otarciami i raną dłoni został przetransportowany do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego - relacjonują strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Cieszynie.

Do drugiego wypadku doszło o godz. 16.30 w Pruchnej na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 938 z ulicą Dworcową. Również tutaj doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym. W wyniku zdarzenia cztery osoby zostały poszkodowane i przewiezione do Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Dla samochodów ciężarowych ruch w tym miejscu został całkowicie zablokowany. Dla pojazdów osobowych wyznaczono objazd. Krótko po godz. 17.00 przywrócono ruch w miejscu zdarzenia.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama