, piątek 4 grudnia 2020
Cieszyn: Napad na pocztę z bronią w ręku
Wczoraj, 12 maja, przed godz. 14.00 doszło do napadu z bronią w urzędzie pocztowym na ul. Bobreckiej 29 w budynku Starostwa Powiatowego Cieszynie. fot: Maciej KłekDodaj do Facebook

Cieszyn: Napad na pocztę z bronią w ręku

MB
Wczoraj, 12 maja, przed godz. 14.00 doszło do napadu z bronią w urzędzie pocztowym na ul. Bobreckiej 29 w budynku Starostwa Powiatowego Cieszynie.

- Mężczyzna wtargnął i zaczął grozić urzędniczce, po czym skradł niewielką ilość pieniędzy i zbiegł z miejsca zdarzenia. Podejrzewamy, że to nie była prawdziwa broń palna, tylko jej imitacja - podaje asp. Rafał Domagała z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. - W tej chwili mężczyzny poszukuje policja - informuje Domagała.

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że prawdziwie zimną krew zachowała urzędniczka pocztowa, której grożono bronią. Kiedy napastnik wymierzył w nią bronią, wkładając ją w okienko pocztowe, urzędniczka schowała się pod ladę, zaczęła krzyczeć i tym samym spłoszyła napastnika.

Komentarze: (4)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Napewno miala nasrane w gaciach jak zobaczyla bron

"...prawdziwie zimną krew zachowała urzędniczka pocztowa (...) schowała się pod ladę, zaczęła krzyczeć..." Made my day! hahahaha

A co miała powiedzieć strzelaj Pan...najlepsza metoda narobić wrzasku każdy się zlęknie nawet najgroźniejszy przestępca. Brawo! Kobiety górą!

Hm, jakieś nowe standardy teraz obowiązują w tej naszej UE. Do teraz tzw. zimna krew kojarzyła się raczej z opanowaniem. Wrzaski pod ladą chodzą w parze raczej z "gorącą" krwią.
A swoją drogą, to wszystko się zmienia - np. konkurs piosenki pokazał, że Europejczyków nie kręcą już biusty i pupy. Wolą baby z brodą.
Jaka szkoda, że poseł(anka)* Grodzka nie umie choć trochę śpiewać…
*- niepotrzebne skreślić

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama