, środa 5 sierpnia 2020
2 ofiary śmiertelne czadu w Cieszynie
Tragedia w Cieszynie. Czad zabił dwie osoby. fot: ARCDodaj do Facebook

2 ofiary śmiertelne czadu w Cieszynie

JM [AKTUALIZACJA: 08.01.2012, GODZ. 09.25]
Kobieta i mężczyzna to śmiertelne ofiary zatrucia tlenkiem węgla w Cieszynie na ul. Pokoju 2 - poinformowało Centrum Zarządzania Kryzysowego wojewody śląskiego.

Do zatrucia doszło w niedzielę, 8 stycznia, kilkanaście minut po godz. 6.00. Poszkodowane zostały 4 osoby. Ofiary śmiertelne to 43-letnia kobieta i 47-letni mężczyzna. Osoby te nie były spokrewnione ze sobą.

- Ciała zostały znalezione w łazience. Wszystko wskazuje na śmiertelne zatrucie tlenkiem węgla - mówi asp. Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Służby ratunkowe o zdarzeniu poinformowała 19-letnia córka kobiety. Ona i jej brat, który przyjechał na miejsce, również podtruli się tlenkiem węgla. Pomocy obojgu udzieliło pogotowie ratunkowe.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama