, piątek 26 luty 2021
 Zaginął Karol Majętny - jego samochód znaleziono w stawie
Karol Majętny to 63-letni mieszkaniec Rudnika. fot: KPP CieszynDodaj do Facebook

Zaginął Karol Majętny - jego samochód znaleziono w stawie

SM/KPP CIESZYN
 Zaginął Karol Majętny - jego samochód znaleziono w stawie

Wczoraj przed południem znaleziono jego samochód zatopiony w stawie w Dębowcu. fot. KPP CIESZYN

Policjanci z Cieszyna poszukują zaginionego, którym jest Karol Majętny. Mężczyzna ostatni raz był widziany w środę, 25 czerwca w godzinach popołudniowych, kiedy wyjeżdżał swoim volkswagenem do Cieszyna. Wczoraj przed południem znaleziono jego samochód zatopiony w stawie w Dębowcu - wewnątrz nie było nikogo. Funkcjonariusze straży pożarnej, używając specjalistycznego sprzętu, sprawdzili zbiornik wodny. Dotychczasowe działania nie przyniosły rezultatu.

Karol Majętny to 63-letni mieszkaniec Rudnika.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, waga 90 kg, twarz owalna, oczy szare, włosy siwe krótkie, średniej budowy ciała. Ma bliznę długości około 1 cm z lewej strony brody.

Ubiór: Prawdopodobnie ubrany w koszulę z krótkim rękawem i spodnie jeansowe.

Każdy, kto może udzielić informacji o losie zaginionego lub widział zdarzenie w Dębowcu przy ulicy Skoczowskiej proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie - telefon (33) 8516200, lub z najbliższą jednostka Policji pod numerem telefonów 997 lub 112.

[AKTUALIZACJA z dn. 3.07.2014]

Cieszyńscy policjanci odwołali poszukiwania 63-letniego Karola Majętnego. Po trwających tydzień poszukiwaniach, mieszkaniec Rudnika został znaleziony wczoraj w swoim mieszkaniu. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy. Szczęśliwy finał poszukiwań nastąpił wczoraj wieczorem. Mężczyzna został odnaleziony przed godz. 20.00 w swoim mieszkaniu. Rodzina odnalazła go na balkonie znajdującym się na pierwszym piętrze. Okazało się, że 63-latek był wyczerpany i wyziębiony, nie można było z nim nawiązać żadnego kontaktu. Od razu trafił do szpitala, jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Okoliczności zaginięcia oraz zdarzenia w Dębowcu zostaną wyjaśnione, gdy jego stan się polepszy i będzie mógł zostać przesłuchany.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama